Reklam
Bugun...
ABD'deki Erbakancıların Siyasal Bilinci

facebook-paylas
Tarih: 21-01-2017 00:59
ABD'deki 10 Milyon Müslümanın Siyasal Bilinci

ABD'de 10 milyon Yahudi'ye karşılık bir 10 milyon kadar da Müslüman yaşıyor.

Siyonist Yahudiler, lobiler vasıtasıyla son derece örgütlü şekilde senkronize hareket ettikleri için ABD'de sermaye, medya ve siyaset sahasında tek egemen unsur olarak Kabalist idealler uğruna mücadele ediyorlar.

ABD' deki Müslümanlar, Yahudilerle rekabet edecek kadar nüfusa sahip olsalar bile güç, nitelik ve etkinlik noktasında yakın bir geçmişe kadar son derece perişan bir durumdaydılar. ABD'deki Müslümanlar irili/ufaklı birçok farklı dernek ya da vakıf adı altında birbirlerinden habersiz ve bağımsız bir şekilde dağınık hareket ettikleri için ülke sermayesinde, medyasında, siyasetinde esameleri dahi okunmazdı.

Bu kötü durum 2001 yılında Erbakan’ın ABD ziyareti ile farklı bir boyut kazandı. Takriben 1 hafta süren ziyaretin sonrasında Erbakan, ABD'de yaşayan 10 milyon Müslüman'ı koordinasyonsuz bir şekilde temsil eden toplam 8 farklı kuruluşu fesih ederek hepsini tek bir çatı altında toplamayı başardı. Erbakan, "ABD'de yaşayan 10 milyon Müslüman'ı tek bir çatı altında toplamayı başardık ve en az Yahudi lobisi kadar güçlü bir İslam lobisi kurduk!" diye ilginç bir açıklama yapmıştı. Erbakan'ın kurduğu Kuzey Amerika Müslüman Toplulukları (ISNA) tarafından kendisine ''Topluma hizmet ödülü' ve ''İnsanlık Onur ödülü'' verildi. (1 Eylül 2001)

2001- 2016 yılları arasında yapılan toplam 7 Başkanlık Seçimi’nde 1 milyonluk Müslüman seçmen kitlesinin sahiplendiği adaylar kazanarak Beyaz Saray koltuğuna oturdular!

Müslümanların desteği ile ABD'de Başkanlık makamına gelen adaylar sırasıyla George Bush ve Barack Obama (2 dönem) kazandı.

Son seçimlerde de Donald Trump’u desteklediler..

 
Bu video 635 defa izlenmiştir.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

YUKARI