Bugun...


Prof.Dr. Ömer Özyılmaz Çankaya İmam Hatip okulları yöneticilerine konferans verecek..
Prof.Dr. Ömer Özyılmaz, "Eğitim Yönetimi ve Eğitim Yöneticisinin Sorumlulukları" konferansında konuşacak.. Prof.Dr. Ömer Özyılmaz, İstanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi PDR Öğretim Üyesi ve Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu Üyesi’dir.

facebook-paylas
Tarih: 13-05-2022 02:34
Prof.Dr. Ömer Özyılmaz Çankaya İmam Hatip okulları yöneticilerine konferans verecek..

İstanbul Aydın Üniversitesi ile Çankaya Hasan Celal Güzel İmam Hatip Lisesi’nin birlikte düzenlediği etkinlikte Prof.Dr. Ömer Özyılmaz, "Eğitim Yönetimi ve Eğitim Yöneticisinin Sorumlulukları" konferansında konuşacak..

Prof.Dr. Ömer Özyılmaz, İstanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi PDR Öğretim Üyesi ve Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu Üyesi’dir.

Prof.Dr. Ömer Özyılmaz, Ankara - Çankaya İmam Hatip okulları yöneticilerine yönelik meslekî bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı vermek, eğitim-öğretim hizmetlerinin daha verimli ve nitelikli yürütülmesini sağlamak amacıyla  düzenlenen "Yönetici Geliştirme Programı" kapsamında, "Eğitim Yönetimi ve Eğitim Yöneticisinin Sorumlulukları" başlıklı bir konferans verecek..

İmam hatip okulları arasındaki iş birliği ve iletişimin güçlendirilmesi, tecrübe ve örnek uygulama paylaşımı, eğitimdeki ulusal standartların yakalanması ve bu bağlamda iyi örneklerin yaygınlaştırılması amaçlanıyor.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
YUKARI